Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Fotografii Pt. „Miłość Wśród Zwierząt”

  Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej
  Wejherowo, ul. Zamkowa/2a, +48 58 736 18 21

  Od 15.02.2015 do 21.03.2015

  • Brak informacji o cenie

  Wystawa pokazuje, że pomiędzy zwierzętami również tworzą się różnego rodzaju bliskie relacje, które nie zawsze dostrzegamy. Czasami warto się zatrzymać, nie przechodzić obok obojętnie. Czy jest to tylko instynkt ??? ….

  Każde stworzenie nawet to najmniejsze jest cudowną częścią naszego świata.

  Autorami wystawy, która powstała dzięki współpracy i wsparciu Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, są członkowie Nadmorskiej Grupy Fotograficznej.

  Być może prezentowane zdjęcia wywołają u Państwa ciepły uśmiech.

  Stowarzyszenie pn. „Nadmorska Grupa Fotograficzna” (NGF) tworzą entuzjaści fotografii, chcący wspólnie rozwijać i doskonalić umiejętności związane z fotografią.

  Jednym z celów Grupy jest pokazanie piękna okolic powiatów wejherowskiego i puckiego. Rezultatem organizowanych plenerów oraz konkursów są wystawy popularyzujące nasz region.

  Od 2011 roku Grupa stworzyła wystawy fotografii o różnorodnej tematyce, m.in.:

  • Misteria Kaszubskie,
  • architekturę sakralną miast: Redy, Rumi i Wejherowa,
  • 45 lat miasta Redy,
  • Małe Trójmiasto Kaszubskie nocą,
  • obiekty industrialne - zakładów ciepłowniczych OPEC i KOKSIK oraz PEWIK-u z oczyszczalnią ścieków oraz stacjami uzdatniania wody,
  • przyrodę.

  NGF wspomagała swoim działaniem różnorodne imprezy, m.in. uroczystości w Kaszubsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie oraz Carvingowe Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się w Wejherowie. Ponadto jako Grupa przygotowała zdjęcia przedstawiające życie mieszkańców i historię wsi Leśniewo. Skromnym wkładem NGF było przekazanie prac fotograficznych na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  W swoich działaniach Stowarzyszenie ma wsparcie miejscowych władz, tj. Starostwa Powiatowego w Wejherowie, Urzędu Miasta Wejherowa i Redy oraz ośrodków kultury: Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Wejherowskiego Centrum Kultury – Filharmonii Kaszubskiej, Miejskiego Domu Kultury w Redzie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski