Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKALA

Wejherowo

11 Pomorski Zlot Garbusów&Co.

2013-07-30 10:31:43

Volkswagen Garbus - kompaktowy samochód osobowy produkowany przez niemiecką markę Volkswagen w latach 1938-2003.
VW Garbus okazał się fenomenem, był najdłużej i najliczniej produkowanym modelem samochodu w historii motoryzacji.
Miłośnicy tego wyjątkowego samochodu przyjechali na kolejny zlot Garbusów w Choczewie.
To już 11 Pomorski Zlot Garbusów&Co., którego tym razem tematem był: "Szpital i hoży doktoży".
Uczestnicy zlotu prezentowali się w ciekawy sposób w strojach lekarzy i pielęgniarek. Prezentowali swoje rarytasy od 26 do 28 lipca.
Bardzo chętnie odpowiadali na zadawane pytania oraz z przyjemnością
i widocznym zamiłowaniem opowiadali o prezentowanych okazach.
Do trzydniowego zlotu należały między innymi takie atrakcje jak występ zespołów muzycznych, parada garbusów drogami gminnymi w eskorcie policji, "rajd garbusowy" oraz gminne konkursy i zabawy dla dzieci.
Niezrzeszona grupa osób, które łączy pasja i zamiłowanie do tych jakże urokliwych samochodów, cyklicznie od kilku lat spotyka się na zlotach, aby porozmawiać o swoich unikatowych, niepowtarzalnych
nabytkach.
Niektóre z nich zachowane są w nienagannym stanie,
jakby dopiero opuściły swój zakład produkcyjny. Jest to wynikiem ogromu czasu poświęconego renowacji, wprowadzaniu w życie swoich koncepcji oraz nieustannej konserwacji. Każdy samochód znajdujący się na zlocie wyróżniał się pomysłowością i oryginalnością w pomyśle na odrestaurowanie, odzwierciedlając tym samym charakter i wizję kolekcjonera.

Jesteś na profilu KALA - stronie mieszkańca miasta Wejherowo. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj