Mobilne usługi kosmetyczne Dobry Zabieg

2015-12-09 16:31:57

Opis firmy:
Usługi kosmetyczne i podologiczne w Twoim domu.

Dobry Zabieg świdczy usługi z zakresu:

- regulacja oraz henna brwi i rzęs,

-bezbolesne oczyszczanie skóry twarzy szyi i dekoltu za pomocą ultradźwieków (peeling kawitacyjny),

-manicure klasyczny (zdobnictwo na życzenie), odżywianie płytki paznokcia, nadanie odpowiedniego kształtu.

-pedicure klasyczny oraz leczniczy (usuwanie odcisków, usuwanie modzeli pielęgnacja stopy cukrzycowej, usuwanie wrasatającej części paznokcia, oczyszczanie wałów paznokciowych,tamponada,pomoc przy paznokciach "problematycznych" (obcinanie,skracanie,oszlifowanie itp.)

-poradnictwo z zakresu prawidłowej pielęgnacji stóp.

ZADBAJ O SWOJE STOPY JUŻ DZIŚ !

Usługi skierowane są do osób w każdym wieku, które:
dbają o profilaktykę w obrębie stóp,cierpią na schorzenia kończyn dolnych, takie jak: zespół pękających pięt, odciski, wrastające paznokcie, chorują na cukrzycę (zespół stopy cukrzycowej) posiadają skórę problematyczną (nadmiernie suchą lub potliwą jak również naczynkową, trądzikową, łuszczącą się w obrębie twarzy), mającymi problem z cienką i łamliwą płytką paznokcia.
Wszystkie zabiegi wykonywane są za pomocą narzędzi i kosmetyków najlepszej jakości. Pełen profesjonalizm zapewniają umiejętności zdobywane przez lata nauki,sterylny sprzęt oraz współpraca z firmami zajmującymi się kosmetologią i podologią, wiodącymi prym na rynku polskim.
Do miłego zobaczenia
Milena Marcińska

Jesteś na profilu Milena Marcińska - stronie mieszkańca miasta Wejherowo. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj