Dodaj zdjęcie profilowe

avatarSylwia Szymikowska

Wejherowo
Kosmetyki naturalne Wejherowo klasztorna 10/12 jedyny taki sklep w Wejherowie, olejki arganowe, migdałowe, kokosowe, z dzikiej róży, kremy, balsamy, maseczki, peelingi, scruby, szampony i odżywki. A także ekologiczne środki czystości.

Naturalne Kosmetyki Wejherowo

2013-07-30 23:40:57

Naturalne kosmetyki są coraz bardziej znane i lubiane przez coraz większą liczbę osób. Szukamy naturalnych rozwiązań tak by nasze ciało i włosy wyglądały coraz piękniej ale nie używając kosmetyków z zawartością parabenów , sls i innych chemicznych dodatków. Sklep z naturalnymi kosmetykami w Wejherowie posiada w swojej ofercie mydła marsylskie, z Alepii, arganowe , z ziarnami i naturalnymi olejami, a także olejki z dzikiej róży, migdalowe, kokosowe, arganowe, i wiele innych. Znajdą tu Państwo ekologiczne balsamy, farby do włosów, żele pod prysznic, kremy, peelingi. Dodatkowym atutem naszego sklepu są ekologiczne środki czystości takie jak orzechy piorące, płyny do prania i płukania, płyny do czyszczenia łazienki, kuchni, paneli, odświeżacze powietrza. Oczywiście posiadamy w swej ofercie kosmetyki dla dzieci , wszystko eco!

Jesteś na profilu Sylwia Szymikowska - stronie mieszkańca miasta Wejherowo. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj