TK Chopin .....

2012-12-11 16:22:27

Firma rozwija się dynamicznie i zajmuje miejsce hegemoniczne na wejherowskim rynku kablowych usług abonenckich. Póki co nie widać konkretnych działań zmierzających do pozyskania nowych abonentów. Propozycje innych operatorów bardziej korzystne cenowo są blokowane brakiem dostępu do infrastruktury sieciowej. Mam jednak nadzieję , że ten stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie i na teren Wejherowa wejdzie UPC , który zmusi TK Chopin do uelastycznienia swych wygórowanych cen. Uważam , że TK Chopin nie szanuje swych długoletnich abonentów , którzy są mu wierni od zarania 1995r. Moim zdaniem powinno się objąć specjalną promocją abonentów , którzy są wierni swojemu operatorowi dłużej niż 15 lat.
Mam nadzieję , że 30% upust cenowy nie uszczupli majątku TK Chopin a stanie się zachętą dla osób pragnących zmienić operatora ze względu na korzystniejsze warunki promocyjne.
Pozrawiam George

Jesteś na profilu Antoni Bandurski - stronie mieszkańca miasta Wejherowo. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj