18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

7 drużyn wystarowało w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Jakuba Wejhera

TS
Mat. pras.
7 drużyn ( zawodnicy 35-letni i starsi) startowało w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Jakuba Wejhera. Zwycięzcą został wejherowski Borhyd.

Zawody rozegrano w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie.

Okazją do organizacji zawodów było oddanie hołdu założycielowi naszego miasta Jakubowi Wejherowi z okazji jego 356 rocznicy jego śmierci.

Nagrody w postaci pucharów dla trzech najlepszych drużyn i okolicznościowych statuetek dla najlepszego zawodnika, bramkarz i strzelca ufundował Prezydent Miasta Wejherowa Pan Krzysztof Hildebrandt.

W meczu finałowym wejherowski BorHyd pokonał pewnie i wysoko 4:1 Sychowiankę Sychowo , a drużyny w tym spotkaniu wystąpiły w następujących składach:

BorHyd: Remigiusz Cholka (najlepszy bramkarz turnieju), Mirosław Cirocki, Witold Cirocki (najlepszy zawodnik), Krzysztof Szczygieł ( najlepszy strzelec 11 bramek), Sławomir Kozikowski i Andrzej Klein.

Sychowianka: Marcin Burka, Adam Spigarski, Sławomir Górkowski, Grzegorz Płotka , Szczepan Kass, Sylwester Krauze (najlepszy strzelec - 8 bramek) i Sławomir Czerwionke.

W meczu o III miejsce Prosport Wejherowo pokonał 2:0 Elektrociepłownie Gdańsk Wejherowo. W spotkaniu o V miejsce Elektrociepłownie Gdynia pokonały 3:1 Europol Wejherowo. Na VII miejscu zawody zakończyła ekipa BorHydu II Wejherowo.

Organizatorem zawodów było Wejherowskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Wejherowie.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0