Nasza Loteria

9 - letnia Laura Peter ze Strzebielina potrzebuje operacji, aby móc samodzielnie oddychać. Trwa zbiórka środków na ten cel

AC
siepomaga.pl
Trwa zbiórka środków na leczenie dla Laury Peter ze Strzebielina. Dziewczynka potrzebuje kosztownej operacji aby móc normalnie żyć i się rozwijać.

9 – letnia Laura Peter od urodzenia choruje na nieuleczalną chorobę genetyczną zwaną klątwą Ondyny. Mózg dziewczynki podczas snu nie wysyła impulsów odpowiedzialnych za oddychanie, w związku z czym musi być stale podłączona do respiratora. W innym wypadku 9 - latka mogłaby udusić się we śnie.

Dziewczynka zaczyna już oddychać samodzielnie, dzieje się to jednak tylko kiedy nie śpi. Zarówno Laura jak i jej rodzice od 9 lat nie mogą przespać spokojnie ani jednej nocy. Rodzice uczęszczają z córką nawet do szkoły, ze względu na ryzyko zagrożenia życia. Przez cały czas muszą mieć przy sobie respirator.

Jedyną szansą na to, aby Laura mogła oddychać samodzielnie, bez pomocy maszyn, jest kosztowna operacja wszczepienia stymulatora nerwów przepony. Koszt tej operacji wynosi niemal 380 tysięcy złotych.

Aktualnie trwa zbiórka środków na stronie siepomaga.pl. Każdy, kto chce wpłacić darowiznę może to zrobić TUTAJ

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

szkolenie wojsko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: 9 - letnia Laura Peter ze Strzebielina potrzebuje operacji, aby móc samodzielnie oddychać. Trwa zbiórka środków na ten cel - Wejherowo Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wejherowo.naszemiasto.pl Nasze Miasto