A-Klasa. Zenit Łęczyce rozgromił LKS "Latarnik" Choczewo aż 7:1 |VIDEO

ts
Archiwum LKS "Latarnik" Choczewo
Festiwal strzelecki w Choczewie. W 7. kolejce spotkań A-Klasy Zenit Łęczyce rozgromił LKS "Latarnik" Choczewo 7:1.Wysoką porażkę zanotowała także Błyskawice Reda Rekowo Dolne ulegając KP Sopot 2:6. Łącznie w siedmiu meczach kolejki padło aż 45 bramek!

Piłkarze Zenitu Łęczyce worek z bramkami otworzyli już w 6. minucie. Wynik meczu otworzył Mateusz Ruszkowski, który w późniejszych minutach strzelił kolejne dwa gole i spotkanie zakończył ze zdobyciem hat-tricka. Choczewskiemu Latarnikowi udało się strzelić honorową bramkę w 70 minucie, gdy już przegrywali 0:5.

LKS "Latarnik" Choczewo - Zenit Łęczyce 1:7 (0:3)
Bramki: Maciej Szylke (70) - Mateusz Ruszkowski (6, 30, 58), Przemysław Fryc (40, 85), Robert Żółtowski (58), Wojciech Domski (84)
LKS: Bach - Brzeski, Mallek, A. Obrzut, K. Obrzut, Pionke, Selonke (75 Orański), Sirocki, Styn, Szylke, Wittbrodt
Zenit: Czaja - Chmielewski (46 Baran), Domski, Fryc, Gaffke, Małkowski, Neubauer, Ruszkowski, Wijatkowski (80 Kichnicki), Wiśniewski (65 Baran), Żółtowski