Gryf Orlex Wejherowo w meczu kontrolnym pokonał Cartusię Kartuzy 3:1

TS
Gryf Orlex Wejherowo rozegrał pierwszy z ośmiu spotkań kontrolnych w ramach przygotowań do rozgrywek w II lidze. Na boisku w Luzinie podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali Cartusię Kartuzy 3:1. - Wynik w tym meczu był sprawą drugorzędną - mówi szkoleniowec żółto-czarnych.

W dzisiejszym meczu Niciński sprawdził wielu piłkarzy, dlatego w obu połowach widzieliśmy dwie różne jedenastki. Testowanych było sporo zawodników z rocznika 1994.

W pierwszej części spotkania kibice nie widzieli ani jednej bramki. Najbliżej zdobycia goli byli zawodnicy z Kartuz, ale zabrakło im precyzji. Dopiero w drugich 45-minutach padały gole.

Dla gryfitów strzelali Piotr Kołc (bezpośrednio z rzutu wolnego), Łukasz Krzemiński (karny) i Rafał Siemaszko (po zamieszaniu w polu karnym).

Kolejny sparing gryfici zagrają 7 lipca. Ich rywalem będzie Chojniczanka Chojnice.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?