Gryf Wejherowo przegrał z GKS Katowice 0:2 [ZDJĘCIA]

Alicja Choinka
W sobotę, 3 sierpnia o godzinie 17:00 Gryf Wejherowo rozegrał mecz z GKS Katowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gości.

Była to pierwsza wygrana GKS Katowice w drugiej lidze. Poprzednie spotkanie ze Zniczem Pruszków drużyna z Katowic przegrała 1 : 3.

Pierwszego gola dla GKS Katowice strzelił w czasie doliczonym do pierwszej połowy meczu Arkadiusz Jędrych. Drugą bramkę dla drużyny gości zdobył w 64 minucie meczu Adrian Błąd.

-

Tak naprawdę czuć było, że dzisiejszy rywal jest poza naszym zasięgiem, ich swoboda gry i utrzymywanie się przy piłce były zdecydowanie lepsze niż nasze

- podsumował trener WKS Gryf Wejherowo Łukasz Kowalski

W czasie meczu nastąpiły 4 zmiany w drużynie gospodarzy: Szymon Nowicki – Filip Szewczyk, Tomasz Kolus – Paweł Czychowski, Maciej Prusinowski – Marcin Burkhardt oraz Maskymilian Hebel – Mariusz Sławek.

Żółtą kartkę otrzymali trzej zawodnicy GKS Katowice: Łukasz Wronski (41’), Kacper Michalski (44’) oraz Maciej Stefanowicz (76’) oraz jeden zawodnik Gryfa Wejherowo – Oskar Korzybski (85’).