Gryf Wejherowo rozgromiony w Stargardzie Szczecińskim 1:6

Joanna Kielas
Gryf Wejherowo na razie nie umie przełamać złej passy
Gryf Wejherowo na razie nie umie przełamać złej passy Fot. J. Kielas
Gryf Wejherowo rozgromiony w Stargardzie Szczecińskim 1:6 Dotkliwą porażkę odnotowali żółto-czarni podczas meczu wyjazdowego z drużyną Stargard Szczeciński. Honorowego dola w 5 minucie spotkania strzelił Daniel Ciechański.

Gryf Wejherowo rozgromiony w Stargardzie Szczecińskim 1:6. Niestety składa passa Gryfa trwa. Początek meczu w Stargardzie Szczecińskim mógł nieść nadzieje na wyrównane spotkanie. Pierwsza bramkę gospodarze strzelili już w 3 minucie spotkania, odpowiedź Gryfa była niemal natychmiastowa, 2 minuty później piłkę w oknie bramki umieścił Daniel Ciechański.

Ale później z obroną było coraz gorzej. Do przerwy gospodarze prowadzili już 4:1, a w końcowych minutach całego meczu jeszcze dwukrotnie pokonywali bramkarza Gryfa. Po 18 kolejkach Gryf zajmuje 14 miejsce w tabeli II ligi, jest tuż nad strefą spadkową. Niestety przegrana 1:6 daje wejherowskiemu teamowi miano niechlubnego rekordzisty pod względem straconych bramek w całej II lidze. Stracili ich do tej pory aż 34.