Gryf Wejherowo w zimowym sparingu pokonał Lechię Gdańsk 2:1

Gryf Wejherowo w zimowym sparingu pokonał Lechię Gdańsk 2:1. Bramki dla żółto-czarnych zdobyli Łukasz Pietroń oraz Rafał Siemaszko.

W drugim zimowym sparingu przed rundę rewanżową Gryf Wejherowo pokonał w Gdańsku przy ul. Traugutta Lechię 2:1.

WKS Gryf Wejherowo

W 51 min. gryfici przegrywali 0:1. Chociaż Wiesław Ferra obronił "karnego" to przy dobitce Pawła Buzały był już bez szans. Gryfici wyrównali 10 minut później. Gola zdobył Łukasz Pietroń. Pięć minut później na prowadzenie żółto-czarnych wyprowadził Rafał Siemaszko.

Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 1:2 (0:0)
Bramki: 1:0 - Paweł Buzała (51), 1:1 - Łukasz Pietroń (61), 1:2 - Rafał Siemaszko (66)
Lechia: Rosa – Powszuk (85 Bobowski), Bieniuk, Bąk, Garbacik – Kugiel (32 Kamiński), Pietrowski (46 Gołuński, 74 Gorczyca), Czerwiński, Buzała, Łazaj (80 Gołuński) – Grzelczak (70 Górski)
Gryf: Ferra – Kowalski (46 Kusiak), Skwiercz (46 Brzuzy), Kostuch, Osłowski – Stefanowicz (46 Dettlaff), Dąbrowski (46 Rzepa), Kołc (46 Kochanek), Siemaszko (76 Pietroń), Pietroń (62 Krzemiński) – Twardowski (62 Felisiak).