III liga. Gryf Wejherowo zremisował na wyjeździe z Jarotą Jarocin 1:1. Zobaczcie wideo z rzutu karnego dla WKS

Rafał Szlas/nadesłane
W 21. kolejce III ligi grupy II Gryf Wejherowo zremisował w Jarocinie z Jarotą 1:1. Tym samym żółto-czarni zakończyli swoje spotkania w fazie zasadniczej.

Wynik meczu w 29. minucie otworzył Krzysztof Bartoszak. Z prowadzenia Jarota Jarocin cieszyła się do 57. minuty. Na 1:1 doprowadził Karol Baranowski wykorzystując rzut karny. Zobaczcie zdobytą bramkę przez WKS na poniższym filmiku.

To było ostatnie spotkanie Gryfa Wejherowo w fazie zasadniczej. Po 21. kolejce liga ma zostać podzielona na dwie grupy. Miejsca 1-8 będą walczyć o awans, a pozostałe zespoły znajdą się w grupie grającej o utrzymanie. W tej drugiej będzie Gryf, który zajmuje 19. miejsce z dorobkiem 21. punktów.