IV liga. Grad bramek w meczu Stolema Gniewino. Wikęd Luzino przerwał złą serię, a Orkan Rumia poniósł piątą porażkę w sezonie

ab
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Stolema Gniewino w wyjazdowym meczu 11. kolejki z GKS-em Kowale. Zwycięstwo odnieśli również piłkarze Wikędu Luzino, a piątą porażkę w sezonie ponieśli piłkarze Orkana

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Stolema Gniewino w wyjazdowym meczu 11. kolejki z GKS Kowale. Mimo wyrówanej pierwszej połowy (2:2), w drugiej części spotkania strzelili gościom aż cztery bramki wygrywając ostatecznie 6:3.

W innym meczu Wikęd przełamał złą passę trzech meczów bez zwycięstwa i pokonał na własnym boisku Pogoń Lębork 2:1. Piątą porażkę w tym sezonie ponieśli piłkarze Orkana Rumia, którzy przegrali u siebie z GKS-em Przodkowo 0:2.

W tabeli Stolem z 20 “oczkami” zajmuje piątą lokatę, Wikęd z 17 punktami jest ósmy, a Orkan z 7 plasuje się na 17. miejscu.

GKS Kowale - Stolem Gniewino 3:6
Bramki: Jan Przybyszewski (11, 40), Krzysztof Kwasny (82) - Krystian Patok (21, 67), Paweł Sobczyński (28), Krzysztof Jezierski (65), Mateusz Dampc (71), Mateusz Wachowiak (78)
Stolem: Dąbrowny - Jezierski, Klarecki, Molga, Grabowski (90 Behrendt), Doumbouya (74 Patelczyk), Madziąg (80 Maciołek), Dampc, Patok, Wachowiak, Sobczyński

Wikęd Luzino - Pogoń Lębork 2:1
Bramki: Krystian Opłatkowski (34), Paweł Czoska (70) - Przemysław Iwański (72)
Wikęd: Składowski - Borski, Czoska (75 Lisowski), Mienik (53 Fierka), Michał Dąbrowski, Mateusz Dąbrowski, Kowalski, Kożyczkowski, Maszota, Wicon, Opłatkowski (73 Zadrowski)

Orkan Rumia - GKS Przodkowo 0:2
Bramki: Marcin Karniluk (44), Piotr Ruszkul (51)
Orkan: Kondraciewicz - Żelizik (60 Sikora), Waldach (74 Melzer), Krefft (66 Idzi), Śmigielski, Bednarski, Chałaszczyk, Kiełb, Siwak, Renusz, Jeruć.

"Dzieci z hemofilią powinny używać życia". Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży z Hemofilią w Łodzi