Jak doszło do wypadku na ul. Puckiej w Darzlubiu? Jest mandat dla kierowcy z pow. wejherowskiego | NADMORSKA KRONIKA POLIC

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Wiesława Rutkowska
Tuż po godz. 14 w czwartek, 17 września 2020 doszło do groźnego wypadku na ul. Puckiej w Darzlubiu (nieopodal Gospody Golonka). Trasa była zamknięta dla ruchu na czas prac wykonywanych przez służby ratunkowe. Jak doszło do zdarzenia? M.in. to ustalali mundurowi z KPP w Pucku.

Zgłoszenie o wypadku na ul. Puckiej w Darzlubiu, które wpłynęło do puckich strażaków, informowało o jednej osobie poszkodowanej w wyniku zderzenia samochodu osobowego z drzewem.

Na miejsce natychmiast udał się zespół Ratownictwa Medycznego Puck, strażacy z JRG Puck i OSP Darzlubie oraz mundurowi z puckiej komendy.

Służby ratunkowe na miejscu zastały 25-letniego kierowcę oraz rozbitego Fiata Doblo. Droga z Leśniewa do Pucka na wysokości Gospody Golonka była zamknięta na czas udzielania pomocy i wykonywania działań związanych z tym zdarzeniem.

Wypadek w Darzlubiu (gmina Puck): auto uderzyło w drzewo. Ul...

Co wydarzyło się na ul. Puckiej w Darzlubiu?

Kierujący pojazdem Fiat Doblo, 25-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo - mówi zastępca naczelnika wydziału prewencji asp. szt. Ireneusz Janus. - Kierujący był trzeźwy, a po przebadaniu w szpitalu został zwolniony do miejsca zamieszkania.

25-letni kierowca z powiatu wejherowskiego został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Tydzień wcześniej na tej samej trasie (Leśniewo - Puck) doszło do wypadku autobusu PKS, którym jechało 15 osób. Na szczęście udało się im wyjść z kraksy bez szwanku. Więcej na ten temat w linku poniżej.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila (db.puck@prasa.gda.pl) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Siłowe przekroczenie granicy przez migrantów.

Wideo

Dodaj ogłoszenie