1 z 10
Następne
Kolęda 2022/2023 w Wejherowie. Kiedy odbędzie się wizyta duszpasterska? | PLAN KOLĘD
Parafia pw. Chrystusa Króla i bł. s. Alicji Kotowskiej w Wejherowie
KOLĘDA 2022/2023
Rok 2022
27.XII wtorek
Ul.Ofiar Piaśnicy 3/ Ul. Ofiar Piaśnicy 30/ Ul. Lelewela/
28.XII środa
Ul. Okrężna parzyste/ Ul Okrężna nieparzyste, Ul. Dolna/
29.XII czwartek
Ul. Ofiar Piaśnicy nieparzyste/ Ul. Ofiar Piaśnicy parzyste/
30. XII piątek
Ul. Kołłątaja 3/ Kołłątaja blok 1, domy 2,4,5/
Rok 2023 w Sylwestra i Nowy Rok – bez kolędowania
2. I poniedziałek
Ul. Puławskiego, ul. Broniewskiego parzyste/
Ul.Żeromskiego 5/ Ul. Broniewskiego nieparzyste/
3. I wtorek
Ul. Żeromskiego 2, blok 12, blok 14/ Ul. Kolejowa parzyste/
Ul. Kolejowa nieparzyste, Ul. Jana z Kolna/
4. I środa
Ul. Żeromskiego, domy/ Ul. Karnowskiego domy blok 2, 4/
Ul. Karnowskiego 20, 20a, 28,30,32,70,72,74,76,78,80,82,84,86/
5. I czwartek
Ul Karnowskiego domy 1-33/ Ul. Karnowskiego domy 35-55/
Ul. Karnowskiego blok 10, 13, domy 42-50/
6. I piątek
Ul. Karnowskiego blok: 6, 14/ Ofiar Piaśnicy blok 39A, 39B/
7. I sobota
Ul. Rogali nieparzyste/ Ul. Rogali parzyste/ Ul. Gulgowskiego domy/
8. i niedziela
Ul. Graniczna dom 3, blok 5, 7/ Ul. Graniczna bloki 9, 11/
Ul. Graniczna blok 15, domy/
9. I poniedziałek
Ul. Jasna, Traugutta/ Ul. Przemysłowa 12a, 13a/ Ul. Niska, domy/
10. I wtorek
Ul. Przemysłowa blok: 9,11,13, 15/ Ul. Przemysłowa,1,1a,2,16,18b,24,30/
11. I środa
Ul. Przemysłowa 9a, 11a/ Ul. Przemysłowa 10,12,14,16/
12. I czwartek
Ul. Krasińskiego i Majkowskiego/ Ul. Przemysłowa blok 6, 8 i 8a/
Ul. Przemysłowa blok 7 i 7a
13. I piątek
Ul. Przemysłowa działki, 34,36,36a,36b, 38/ Ul. Przemysłowa 42,44, 46,48,50, (do Kanału)/
Ul. Przemysłowa blok 2,4 i 6a/
14. I sobota
Ul. Przemysłowa 21, 25,27, 29,31,33,35/ Ul. Ks. Heyki 1,2,5 bloki/
15. I niedziela
Ul. Jagalskiego 9, Ul. Narutowicza 1/ Ul Narutowicza – domy/
16. I poniedziałek
Ul. Narutowicza 3/ Ul. Zwycięstwa parzyste/ Ul. Zwycięstwa nieparzyste/
17. I wtorek
Ul. Ogrody Nanickie, Ul. Chopina 1-11 domy/ Ul. Derdowskiego/
18. I środa
Ul. Nadrzeczna parzyste, ul. Słoneczna/ Ul. Nadrzeczna domy nieparzyste/
19. I czwartek
Ul. Lipowa, Akacjowa, Wierzbowa/ Ul. Jagalskiego, Nowowiejskiego/
Ul. Chopina 13-27, domy 36-62
20. I piątek
Ul. Rejtana 7/ Ul. Kusocińskiego 1/ Ul;. Narutowicza 5-11, blok 21,23
21. I sobota
Ul. Rejtana 1/ Ul. Rejtana 9/ Ul. Kusocińskiego 3/
22. I niedziela
Ul. Kusocińskiego 11/ Ul. Kusocińskiego 5/ Ul. Rejtana 3/
23. I poniedziałek
Ul. Kusocińskiego 13/ Ul. Kusocińskiego 7/ Ul. Rejtana 5/
24. I wtorek
Ul. Rejtana 15/ Ul. Kusocińskiego 9/
25. I środa
Ul. Nanicka 16 klatka A B C/ Ul. Nanicka 16 D E F
26. I czwartek
Ul. Nanicka domy/ Ul. Nanicka 10/ Ul. Nanicka 4
27. I piątek
Ul. Nanicka 6/ Ul. Nanicka 12 / Ul. Nanicka 14,/
28. I sobota
Ul. Wczasowa, .Słowackiego/ Ul. Nanicka 8
29.I niedziela
Kolęda dodatkowa