Kuchenne Rewolucje w Redzie - emisja w TVN w czwartek, 7 maja [ZDJĘCIA]

Tomasz Smuga
Na Kaszubach Magda Gessler ze swoim programem gościła m.in. w Restauracji Paradis w Pucku oraz w Łebie. Teraz prawdopodobnie kuchennych rewolucji dokonuje w jednej z redzkich restauracji Archiwum DB/fot. R.Kościelniak
Kuchenne Rewolucje w Redzie odbyły się w styczniu 2015. Znaną restauratorkę Magdę Gessler zaprosili właściciele restauracji Dzikie Wino w Redzie, która po zmianie nazywa się Świnka i Rybka. Jak przebiegała metamorfoza? Tego dowiemy się już w czwartek, 7 maja na antenie TVN.

Aktualizacja niedziela 3 maja, godz. 19:
Wiadomo już, że emisja odcinka z Redy będzie miała miejsce w czwartek, 7 maja. Czekamy z niecierpliwością! "Kuchenne Rewolucje" to popularny program na antenie TVN-u. Restauratorka Magda Gessler odwiedza lokale, które zgłosiły do niej po pomoc i w ciągu czterech dni odmienia ich oblicze. Ostatniego dnia wydawana jest uroczysta kolacja.

Wcześniej pisaliśmy...
Kuchenne Rewolucje w Redzie trwały od środy, 20 stycznia 2015, przez cztery dni. Wieść o tym, że pani Gessler jest w Redzie rozniosła się po okolicy niemal lotem błyskawicy. Wiele osób miało nadzieję, że dostanie wejściówkę na uroczystą kolację.
- Z tego co zauważyliśmy pani Gessler przyjeżdża do restauracji w godzinach popołudniowych. Jak wychodziłam o godz. 19 do domu to jeszcze zauważyłam, że była w lokalu. Pierwszy raz widzieliśmy ją we środę [21 stycznia - dop. red.]- zdradzała nam jedna z pracownic okolicznych sklepów. - Chciałam we środę pójść tam ze swoim chłopakiem na obiad, ale w restauracji powiadomili nas, że jest zamknięta, bo w środku jest pani Gessler.

- Przyjechaliśmy z córką. Nieśmiało liczymy na autograf pani Magdy. Bardzo chcielibyśmy ją zobaczyć - mówili jedni państwo.
- Skoro rewolucje trwają już czwarty dzień, to dziś wieczorem powinien być wielki finał, czyli słynna uroczysta kolacja - domyślali się inni. - Ale chyba jeszcze później, bo na razie tłumów gości nie widać.

- Może uda się nam wejść na tą kolację. Postoimy i poczekamy. Mróz nam niestraszny - mówili jeszcze inni.- Jednak pewności nie mamy: może to już wczoraj było? Albo będzie dopiero jutro lub innego dnia?

30 stopniowe upały już w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie