TS
Materiały prasowe
48 graczy usiadło do stołów w Gminnym Domu Kultu w Lini po to, żeby zmierzyć się w "Baśkę". Udział wzięli mieszkańcy gminy Linia, a także sąsiedzi
z powiatów wejherowskiego, kartuskiego oraz lęborskiego.

Wszyscy zawodnicy rozegrali w sumie po 80 gier. W końcowej klasyfikacji najlepszym w indywidualnej klasyfikacji okazał się: Stanisław Potrykus z Kieleńskiej Huty który zdobył 156pkt, na II miejscu uplasował się Łukasz Ptach z Szemuda – 153pkt, natomiast III miejsce zdobył Mieczysław Gafke z Lini – 125pkt. Kolejne miejsca zajęli: Mirosław Darznik
z Miłoszewa – 120pkt, Kazimierz Darznik z Miłoszewa – 114pkt, oraz Zbigniew Ruszkowski
z Lini – 110pkt. Wszyscy w/w wymienieni otrzymali okazałe puchary oraz trzech najlepszych dodatkowo medale i dyplomy.

W klasyfikacji drużynowej najlepszymi okazały się 2 zespoły z Lini odpowiednio gromadząc 314 oraz 237 pkt a na III miejscu pulsowała się drużyna Miłoszewa 201 pkt. Sklasyfikowano łącznie 10 drużyn. Trzy najlepsze drużyny otrzymały dyplomy, medale