LKS "Latarnik" Choczewo bez punktów w meczu z Zatoką 95 Puck

ts
Archiwum LKS"Latarnik" Choczewo
Niżej notowana w tabeli A-Klasy Zatoka 95 Puck (11 miejsce) okazała się lepsza od beniaminka LKS "Latarnika" Choczewo (9 miejsce). Pucczanie pokonali choczewską drużynę 3:0.

W 8. kolejce spotkań A-Klasy na murawie boiska spotkały się m.in. Zatoka 95 Puck z LKS "Latarnikiem" Choczewo. Po bramkach Tomasza Stenki, Rafała Barbachowskiego i Michała Hoffmanna Zatoka pokonała "Latarnik" 3:0. Pucczanie już po 26 minutach prowadzili 2:0. Wynik meczu został ustalony w 88 minucie.

Zatoka 95 Puck - LKS "Latarnik" Choczewo 3:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Stenka (15), Rafał Barbachowski (26), Michał Hoffmann (88)
Zatoka: Glowienke - Barbachowski, Budzisz, Ciesielski (85 Szmidt), Czereszko, Damaszke (65 Kolek), Hoffmann, Lesner, Nikrandt (85 Pipke), Stenka, Wychert (60 Galanke)
LKS: Bach - Kuberski, A. Obrzut, K. Obrzut, Pionke, Selonke (68 Koń), Sirocki, Sroczyński (46 Orański), Szylke, Wittbrodt (68 Dettlaff), Zelewski (76 Rutkowski)