LZS Dragon Bojano - AZ UG Gdańsk. Dragon sezon w I lidze futsalu zakończył remisem

LZS Dragon Bojano/Facebook
W spotkaniu 26. kolejki I ligi futsalu LZS Dragon Bojano zremisował na wyjeździe z AZS UG Gdańsk 4:4. Tym spotkaniem "Smoki" zakończyły tegoroczny sezon futsalowy.

Mecz dobrze rozpoczął się dla AZS UG Gdańsk. Gdańszczanie po 10. minutach prowadzili 2:0.

- Smoki jednak, jak to kilka razy w tym sezonie bywało, zebrały się w sobie i zaczęły odrabiać straty. Do przerwy Dragon prowadził 3:2 - relacjonuje LZS Dragon Bojano.

Po zmianie stron, w 21. min., Dragonowi udało się strzelić czwartego gola autorstwa Kamila Gorczycy.

- Do końca meczu pozostawało niespełna 18 minut. Doświadczeni w boju rywale pozbierali się i doprowadzili do remisu - relacjonuje Dragon.

Sukces na Wzgórzu Wolności. Gryf Wejherowo wygrywa 1:0 z Jar...

Dodajmy, że była to ostatnia kolejka w I lidze w sezonie 2020/2021. Drużyna z Bojana zajęła 10. miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową ze zdobyczą 32. punktów. Mistrzem rozgrywek został zespół Legii Warszawa, który zapewnił sobie awans do ekstraklasy. Stołeczny klub był już pewny awansu po przedostatniej kolejce. Legioniści w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:5, ale nie miało to już żadnego znaczenia. Drugie miejsce zajął AZS UG Gdańsk. Gdańszczanie zmierzą się w play-offach o prawo gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.