2 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Strzebielinek, 84-250 Gniewino, powiat:...
fot. pixabay.com

Oferty pracy w powiecie wejherowskim w styczniu 2022. Zarobki nawet od 5,2 tys. zł brutto

Psycholog - Strzebielinek, gmina Gniewino

Miejsce pracy: Strzebielinek, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski,
Zakres obowiązków: Tworzenie indywidualnych planów wsparcia mieszkańców w oparciu o całościową diagnozę, prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć z zakresu rehabilitacji społecznej, zapewnienie merytorycznego wsparcia pracownikom w zakresie realizacji pracy terapeutycznej z mieszkańcami. Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie - psychologia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Szczegóły oferty - TUTAJ

Zobacz również

Real Madryt o krok od mistrzostwa. Zwycięski gol Turka

Brązowy medal Projektu Warszawa w Ekstraklasie siatkarzy

Auta używane. Najczęściej wyszukiwane samochody w Polsce mają cofnięte liczniki

Jak zwiedzać Fort Delimara? Do tej pory turyści mogli oglądać ten zabytek z daleka

5 pokarmów, które mogą powodować nieświeży oddech. Nie jedz ich przed wyjściem z domu