Paulina Stenka z KTS-K GOSRIT Luzino została Akademicką Mistrzynią Polski w kickboxingu

Tomasz Smuga
GOSRiT Luzino/nadesłane
Reprezentująca AWFiS Gdańsk, podopieczna trenera Rafała Karcz, Paulina Stenka wywalczyła 2-krotnie złoty medal. Zawodniczka wywodząca się z klubu KTS-K GOSRiT Luzino nie miała sobie równych podczas odbywających się w Warszawie na Hali Akademii Wychowania Fizycznego Mistrzostw Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i light contact!

Paulina Stenka wygrała wszystkie walki przed czasem przez przewagę techniczną i pewnie sięgnęła po złote medale Akademickich MP, które odbyły się w dniach 9 i 10 września.

Przypomnijmy, że Stenka to zawodniczka Klubu KTS-K GOSRiT Luzino, od 11 lat trenuje kickboxing pod okiem trenera Rafała Karcz, obecnego szkoleniowca kadry Polski juniorów w kickboxingu.

- Teraz przed Pauliną sprawdzian najważniejszy – Mistrzostwa Polski seniorów w formule kick-light, które odbędą się w Kartuzach. Ten turniej jest eliminacją do reprezentowania kraju podczas Mistrzostw Świata we Włoszech w miejscowości Lido di Jesolo - zauważa trener Rafał Karcz.

To właśnie dokładnie tam Paulina Stenka w 2018 roku sięgnęła po tytuł Mistrzyni Świata juniorów.