Pechowy remis Arki Gdynia w sparingu z Gryfem Wejherowo

Patryk Kurkowski
Arka Gdynia w sparingowym meczu z Gryfem Wejherowo tylko zremisowała 1:1. Tylko, bo podopieczni Petra Nemca wyrównującego gola stracili w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry po błędzie bramkarza Macieja Szlagi.

W pierwszej połowie żadna ze stron nie zdołała przemycić futbolówki, dlatego do przerwy był bezbramkowy. Wynik spotkania otworzył dopiero w 66. minucie Michał Rzuchowski, który strzałem zza pola karnego umieścić piłkę w siatce. Od tamtej pory naciskali jednak goście, którzy dopięli swego dosłownie w ostatniej chwili - w 90. minucie sparingu golkiper Arki Maciej Szlaga minął się piłką, w efekcie do piłki doszedł Łukasz Krzemiński, który lobem zdobył zaliczył wyrównujące trafienie.

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)

Bramki: Michał Rzuchowski 66 - Łukasz Krzemiński 90

Arka: Szromnik (46 Szlaga) - Tadrowski, Sobieraj, Benevente (46 Brodziński), Dettlaff - Jędrzejowski (62 Brzuzy), Rzuchowski, Pruchnik (65 Czoska), Radzewicz - Szwoch (62 Formella) - Da Silva (46 Nwaogu)

Gryf: Ferra (46 Duda) - Kostuch, Kowalski, Kochanek, Warcholak, Stefanowicz (64 Szymański), Kołc (64 Krzemiński), Felisiak, Gicewicz, Fidziukiewicz, Siemaszko (77 Szlas).