Piłkarze GOSRiT Luzino mistrzami w piłce nożnej. Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS| ZDJĘCIA

Alicja Choinka
Zawodnicy z GOSRiT Luzino zostali zwycięzcami Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Chłopców "Piłkarska Kadra Czeka 2020. Drużyna wygrała cztery spotkania, jedno zakończyło się remisem.

Zawodnicy GOSRiT el professional Luzino okazali się najlepszą drużyną Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Chłopców "Piłkarska Kadra Czeka 2020”, które odbywały się od 20 do 22 sierpnia w Zamościu.
Drużyna z Luzina okazała się najlepsza w stawce 10 mistrzów swoich województw. Podopieczni Karola Piątka wygrali cztery spotkania, jedno zakończyło się remisem. W wielkim finale pokonali PKS Arkę Kluczewsko 2:0.

Do dwóch naszych zawodników trafiły również nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Piotr Derba, a najlepszym piłkarzem uznano: Szymona Sell. Warto dodać, że było to pierwsze zwycięstwo w finałach naszej chłopięcej drużyny, wcześniej w 2019 roku Mistrzem Polski LZS U-16 zostały piłkarki GOSRiT Luzino

– informuje Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie .

Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT , przedstawiciel Rady Głównej LZS, był jedną z osób wręczających nagrody.