Połączenia łączące siedziby sąsiadujących gmin w powiecie puckim:
- linia 610 gmina Krokowa: Gniewino przez Sobieńczyce, Czymanowo
Połączenia łączące siedziby sąsiadujących gmin w powiecie wejherowskim:
- linia 601 Szemud: przez Częstkowo, Strzepcz,
- linia 602 Szemud: przez Strzepcz, Łebno, Donimierz,
- linia 603 Szemud: Luzino przez Łebno, Wyszecino,
- linia 604 Luzino: Szemud przez Robakowo, Sychowo, Częstkowo,
- linia 605 Łęczyce: przez Osiek, Rozłazino, Godętowo,
- linia 606 Łęczyce: przez Rozłazino, Dzięcielec, Osiek,
- linia 607 Łęczyce: Choczewo przez Brzeźno Lęborskie, Zwartowo, Żelazno,
- linia 608 Łęczyce: Gniewino przez Kaczkowo/Pużyce, Witków, Salino, Mierzyno,
- linia 609 Gniewino: Choczewo przez Perlino, Łętowo.
Uruchomiono dodatkowe kursy oraz zmieniły się rozkłady jazdy na liniach w powiatach puckim i wejherowskim:
- Linia 652: Puck - Jastrzębia Góra przez Gnieżdżewo, Łebcz, Strzelno. Uruchomiono nowe kursy: 10:50 Puck - Kaczyniec; 11:19 Kaczyniec - Puck; 7:25 Puck - Władysławowo; 14:18 Władysławowo - Puck (trasa przejazdu: Puck - Gnieżdżewo - Łebcz - Łebcz Dana - Władysławowo, z pominięciem Jastrzębiej Góry).
- Linia 654: Chłapowo - Hel przez Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę; zmianie uległ rozkład jazdy - ograniczono liczbę kursów; linia kursuje od poniedziałku do soboty.
- Linia 655: Puck - Puck przez Jastrzębią Górę, Karwię, Krokowę, Karwieńskie Błoto Drugie; linia kursuje bez zmian - według obowiązującego rozkładu jazdy.
- Linia 656: Puck - Rumia przez Żelistrzewo, Mrzezino, Połchowo, Redę; uruchomiono dodatkowe kursy z przystanku Puck, Centrum Handlowe: o godzinie 11:50 z Pucka do Rumi, 13:34 z Rumi do Pucka oraz 17:05 z Pucka do Rumi.
- Linia 635: Szemud Szkoła - Kielno Szkoła przez Kamień; nowa linia, obsłuży kursy szkolne obsługiwane na tej trasie dotychczas przez linię 672.
Uruchomione zostały ponownie kursy w soboty w powiatach puckim i wejherowskim:
Linia 657: Kłanino - Rozewie Osiedle przez: Starzyński Dwór, Łebcz, Gnieżdżewo, Władysławowo, Chłapowo; uruchomiono kursy: o godzinie 8:02 z Rozewia do Kłanina oraz o 13:30 z Kłanina do Rozewie - kursują od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich); pozostałe kursy na linii 657 przywrócone zostaną po powrocie uczniów do szkół.
Linia 658: Puck - Wejherowo przez Darzlubie, Leśniewo, Domatowo, Wielką Piaśnicę; kurs o godzinie 19:40 z Pucka do Leśniewa został wydłużony do Wejherowa; korekcie uległy godziny odjazdów w godzinach wieczornych; uruchomiono kursy w niedziele.
Linia 660: Puck - Białogóra przez Starzyno, Krokowę, Wierzchucino; uruchomiono nowe kursy w dni powszednie: 20:15 Białogóra - Puck i 21:30 Puck - Krokowa; wybrane kursy kierowane są przez Starzyński Dwór; uruchomiono kursy w niedziele.
Linia 662: Puck - Dębki przez Starzyno, Kłanino, Krokowę uruchomiono nowe kursy na trasach:
- * Parszkowo - Starzyński Dwór - Puck (kursuje od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem ferii letnich)
- Lubocino - Świecino - Puck (kursuje w dni nauki szkolnej)
- Puck - Starzyński Dwór - Świecino - Lubocino (kursuje w dni nauki szkolnej)
- Krokowa - Świecino - Puck (kursuje w dni nauki szkolnej)
- Puck - Łebcz - Starzyński Dwór - Krokowa (kursuje w dni nauki szkolnej)
Linia 663/664: Krokowa - Wejherowo przez Wielką Piaśnicę ; uruchomiono ponownie kursy w soboty.
Linia 665: Wejherowo - Dębki przez Tyłowo, Krokowę; uruchomiono dodatkowe kursy w okresie 30.04.2021 - 30.09.2021 (w wybrane dni tygodnia).
Linia 667: Puck - Pogórze przez Żelistrzewo, Mrzezino, Kosakowo; korekcie uległ rozkład jazdy linii - kursuje od poniedziałku do soboty.
Linia 668: Puck - Władysławowo przez Strzelno, Jastrzębią Górę, Rozewie; uruchomiono dodatkowe kursy 20:15 Puck - Władysławowo i 21:10 Władysławowo - Puck; przywrócone zostały kursy w niedziele.
Linia 670: Wejherowo - Będargowo (-Kartuzy) przez Przetoczyno, Szemud, Donimierz, Łebno; kurs o godzinie 21:20 Wejherowo - Będargowo został wydłużony do Pomieczyna; korekcie uległ rozkład jazdy w soboty i niedziele.
Linia 675: Wejherowo - Koleczkowo (-Kielno) przez Gniewowo, Zbychowo, Nowy Dwór Wejherowski, Bieszkowice; linia kursuje od poniedziałku do soboty.
Linia 678: Wejherowo - Zakrzewo (-Sierakowice) przez Częstkowo, Strzepcz, Linię; wydłużenie kursów z Linii do Zakrzewa - wydłużono kursy o godzinie 18:20, 19:50 oraz 21:20 z Wejherowa, w kierunku Wejherowa z Zakrzewa odjeżdża autobus o godzinie 19:23 (dotychczas odjeżdżający z Linii o 19:22).
Linia 686: Wejherowo - Łęczyce przez Kostkowo, Chynowie; linia kursuje od poniedziałku do piątku przez cały rok.
Linia 688: Wejherowo - Łęczyce przez Kostkowo, Mierzyno, Salino, Wysokie, Kaczkowo; nowa linia, kursuje od poniedziałku do piątku.
Linia 689: Wejherowo - Białogóra przez Kniewo, Czymanowo, Wierzchucino; uruchomiono dodatkowy kurs o godzinie 12:45 z Gniewina do Wejherowa przez Czymanowo.
Linia 692: Wejherowo - Białogóra przez Kniewo, Gniewino, Wierzchucino; uruchomiono dodatkowy kurs o godzinie 7:40 z Wejherowa do Gniewina przez Kostkowo, Tadzino.
Linia 693: Wejherowo - Kopalino przez Rybno, Czymanowo, Nadole, Wierzchucino, Lubiatowo; nowa linia, kursuje w okresie ferii letnich.
Linia 694: Wejherowo - Sasino przez Rybno, Kostkowo, Choczewo, Kurowo; wybrane kursy w dni powszednie zostają wykonane jako linie użyteczności publicznej; w soboty uruchomiono dodatkowe kursy w godzinach porannych.
Linia 699: Wejherowo - Sasino przez Rybno, Gniewino, Choczewo, Kurowo; kurs o godzinie 6:15 z Sasina został zastąpiony kursem o 6:35 z Choczewa do Wejherowa; kurs o godzinie 20:00 z Wejherowa do Sasina został skrócony do Choczewa.
Jak poinformowano w PKS Gdynia, od 1 stycznia 2021 ujednolicona została taryfa biletowa: bilety na liniach użyteczności publicznej kosztują tyle samo, co na pozostałych liniach, a rozkłady jazdy sukcesywnie pojawiają się na stronie internetowej www.pksgdynia.pl oraz na przystankach.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?