Puchar dla ciechocinan

(D.B.)
W Gimnazjum nr 1 w Redzie odbyły się mistrzostwa w piłce siatkowej o puchar Redy. W rozgrywkach zagrały cztery zespoły. W eliminacjach TS Reda I pokonała Ciechocino Seniorów 2:0 i TS Redę II 2:0, a uległa Juniorom ...

W Gimnazjum nr 1 w Redzie odbyły się mistrzostwa w piłce siatkowej o puchar Redy. W rozgrywkach zagrały cztery zespoły. W eliminacjach TS Reda I pokonała Ciechocino Seniorów 2:0 i TS Redę II 2:0, a uległa Juniorom Ciechocino 0:2. Natomiast Juniorzy Ciechocino rozgromili Ciechocino Seniorów 2:0 oraz TS Redę II 2:1. TS Reda II wygrała z Seniorami Ciechocino 2:0. W meczach finałowych zwyciężyli Juniorzy Ciechocino w setach 6:1 i tym samym uzyskując 3 punkty. Wicemistrzem został zespół TS Reda I w setach 4:2 i z 2 pkt. Miejsce trzecie zajęła drużyna TS Reda II w setach 3:4 i z 1 pkt, a miejsce czwarte przypadło Seniorom Ciechocino w setach 0:6 i z 0 pkt. W składzie zwycięskiego zespołu zagrali: Artur Miotk, Łukasz Szarner, Miłosz Gdanietz, Agnieszka Roszman, Karolina Gawryś, Krzysztof Walter, Dawid Pałubicki i Rafał Miotk. Tytuł najlepszego siatkarza turnieju przypadł Rafałowi Miotkowi z drużyny Juniorów Ciechocino, a najlepszej zawodniczki - Grażynie Kucharskiej z Seniorów Ciechocino. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary, a najlepsi zawodnicy medale. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?