Siatkarki TPS-u przegrały na inaugurację rozgrywek

TS
Siatkarki TPS-u Rumia w piątek zainaugurowały rozgrywki PlusLigi Kobiet. Przeciwnikiem beniaminka był mistrz Polski BKS Aluprof Bielsko-Biała. Rumianki przegrały 1:3 (17:25, 25:21, 11:25, 19:25)

- Atmosfera do gry była bardzo fajna - podsumowuje spotkanie Alicja Leszczyńska, rozgrywająca Sandeco EC Wybrzeże Rumia . - Wygrałyśmy jednego seta, niestety w trzecim secie nie za bardzo powalczyłyśmy, ale zostawiłyśmy charakter na boisku. Pokazałyśmy, że chcemy grać i walczymy, ale na razie z Bielskiem nie udało się wygrać.

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia-BKS Aluprof Bielsko-Biała- 1:3(17:25, 25:21, 11:25, 19:25)

TPS: Leszczyńska (3), Toborek (6), Pykosz (14), Hohn (3), Mikołajewska (6), Hudima (14), Jagodzińska (libero), Theis (5), Brodacka

BKS: Ciaszkiewicz (18), Frąckowiak (12), Okuniewska (12), Skorupa (1), Studzienna (8), Bamber (11), Sawicka (libero), Wojtowicz (3), Waligóra (2), Kaczmar (1)