Sport niepełnosprawnych: zwycięstwo ISS Start Wejherowo

Joanna Kielas
W Sulęczynie odbył się Ogólnopolski Rehabilitacyjno-Integracyjny Turniej Boccia dla Osób Niepełnosprawnych. Startowało w min 9 drużyn. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się ekipa Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego START Wejherowo.

W meczu finałowym wejherowianie pewnie i wysoko - 11:1 – pokonali gdańską SZANSĘ. Zwycięzcy wystąpili w następującym składzie : Genowefa i Leszek Lendowie oraz Jerzy Gajewski.

W meczu o III miejsce SZANSA Choczewo pokonała 8: 4 Start II Wejherowo (Helena Szpunar, Andrzej Bułakowski i Zdzisław Szczodrowski). W spotkaniu o V miejsce Start III Wejherowo ( Ewa i Andrzej Puchowscy i Aneta Krzesińska) pokonała 6:3 drużynę TWK Gdańsk.

Organizatorem zawodów, które odbyły się w dniach 30.11.-02.12.br., był Pomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem.