Stolem Gniewino pokonał Pogoń II Szczecin i został liderem tabeli III ligi!

Stolem Gniewino/Facebook
Wprawdzie po pierwszej połowie Stolem Gniewino przegrywał 0:1, to ostatecznie to podopieczni trenera Arkadiusza Gaffka odnieśli zwycięstwo. W 2. kolejce III ligi beniaminek z Gniewina na wyjeździe pokonał Pogoń II Szczecin 3:2 i został liderem tabeli.

- Przede wszystkim chciałbym podziękować zespołowy, że nie załamał się pierwszą połową, gdy przegrywaliśmy 0:1. W drugiej połowie się podnieśliśmy i strzeliliśmy trzy bramki. Na pewno bardzo fajne jest to, że zmiennicy, którzy weszli pokazali, że wnoszą też jakość i to nam dało zwycięstwo - powiedział po spotkaniu Arkadiusz Gaffka, trener Stolema Gniewino.

Pogoń prowadzenie objęła w 38. minucie. Potem powody do radości mieli piłkarze Stolema. W 55. min. padła samobójcza bramka dla gniewinian, na prowadzenie w 68. min. Stolem wyprowadził Cezary Bać, a na 3:1 wynik podwyższył 86. min Adam Gross. Gospodarzom udało się zmniejszyć wynik porażki do 2:3 w 92 min.

Skład Stolema: Dąbrowny - Wachowiak (C), Kotwica, Wiśniewski - Bukowski (Balewski), Klarecki, Bać, Jeżowski (Hofman) - Sobczyński (Paluch), Dampc (Gross), K. Patelczyk (D. Patelczyk)