Tytani Wejherowo na własne życzenie przegrali z Gwardią Koszalin [ZDJĘCIA]

Tytani Wejherowo na własne życzenie przegrali z Gwardią Koszalin 19:21. O wyniku meczu zadecydowały ostatnie minuty spotkania.

W sobotni (14 listopada) wieczór naprzeciw siebie w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie stanęły drużyny Tytanów Wejherowo oraz Gwardii Koszalin.

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie szczypiorniści obu ekip zdobyli łącznie 15 goli (wynik 8:7 dla Tytanów). W drugiej części meczu wydawać się mogło, że wejherowianom uda się zdobyć komplet punktów. Momentami Tytani prowadzili nawet trzema bramkami. Niestety, ostatnie minuty należały do zespołu gości. I to drużyna Gwardii ostatecznie wygrała 21:19.

W 9. kolejce (22 listopada) Tytani Wejherowo na wyjeździe zagrają z LKS Kęsowo.