Tytani Wejherowo w niedzielnym spotkaniu przegrali z KS Meble Wójcik Elbląg [ZDJĘCIA]

Alicja Choinka
Spotkanie w wejherowskiej ,,Samochodówce” skończyło się przegraną dla Tytanów. Druzyna KSW Meble Wójcik Elbląg pokonała gospodarzy 40:27. Mecz został rozegrany w niedzielę, 6 października.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 18:13 dla gości. Akcja spotkania nabrała tempa w drugiej połowie, kiedy to drużyna z Elbląga zaczęła szybko zdobywać kolejne punkty.

W pierwszej połówce jeszcze potrafiliśmy podjąć walkę, gra toczyła się na remisie. Niestety trochę prostych błędów technicznych spowodowało to, że Elbląg odskoczył na 5 bramek. W drugiej części podjęliśmy walkę na początku, ale znowu te same błędy spowodowały, że Elbląg powiększał przewagę i trzeba powiedzieć, że wygrał zasłużenie

– mówi Piotr Rembowicz, trener Tytanów Wejherowo. -

Elbląg zdecydowanie przewyższał nas warunkami fizycznym oraz technicznymi

– dodaje.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 40:27 dla KS Meble Wójcik Elbląg.

Dla Tytanów była to trzecia porażka w I lidze. Poprzednio drużyna z Wejherowa przegrała na wyjeździe 19:26 z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna oraz 26:36 z Gwardią Koszalin.