Waleczni Tytani Wejherowo nie dali rady liderowi tabeli. Z SMS ZPRP II Gdańsk przegrali 25:28

ts
Tytani Wejherowo chociaż do przerwy prowadzili 12:11, to ostatecznie musieli uznać wyższość lidera II ligi. Żółto-czerwoni przed własną publicznością przegrali z SMS ZPRP II Gdańsk 25:28.

W 9. kolejce II ligi szczypiornistom Tytanów Wejherowo przyszło się zmierzyć niepokonanym liderem tabeli SMS ZPRP II Gdańsk. Spotkanie było bardzo emocjonujące i wyrównane. Żółto-czerwoni na przerwę schodzili prowadząc 12:11. Wprawdzie po zmianie stron gdańszczanom udało się odskoczyć na kilka bramek, ale w końcówce Tytani znowu pokazali charakter i umiejętności. Podopiecznym Pawła Paździochy udało się zbliżyć do rywala na jeden punkt (23:24). Niestety, w ostatnich minutach lepiej zaprezentowali się goście i ostateczni wygrali 28:25.

W tabeli II ligi grupy północnej prowadzi SMS ZPRP II Gdańsk – 27 pkt. Na drugim miejscu niespodziewanie plasuje się Sambor Tczew – 21 pkt, a na trzecim – MKS Brodnica 16 pkt. W czołówce na 4. miejscu są Tytani – 15 pkt, a na 5. KPR Gryfino – 14 pkt.