Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mrzezino. Start idzie za ciosem: Wikęd Kębłowo - Start Mrzezino 1:2

Piotr Niemkiewicz
Start Mrzezino pokonał Wikęd Kębłowo 2:1. Mecz, który odbył się awansem rozgrywano w Mrzezinie, lecz to Wikęd był gospodarzem.

Wygrana Startu, to przede wszystkim zasługa Floriana Spyry, zdobywcy obu bramek dla Startu. Pierwszą strzelił w 35 minucie.

Dlaczego Start grał w środę i dlaczego u siebie?

Wikęd zdołał wyrównać w 75 minucie. Jednak Spyra jeszcze raz trafił do siatki rywali, w 89 minucie.

Piłkarski serwis powiatu puckiego

W drużynie Startu zagrali: Barra - Kwaśnik, Woźniak, Bieszk, Janiak - Nikrandt, Damaszke, Ceynowa, Proena - Jednachowski (70 Rosin), Spyra.