Wysoka wygrana Gryfa Wejherowo na inaugurację rundy z Kotwicą Kołobrzeg

Joanna Kielas
Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo Fot. T. Smuga
Wysoka wygrana Gryfa Wejherowo na inaugurację rundy. Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1:3 - takim wynikiem żółto-czarni zakończyli pierwszy mecz rundy wiosennej. Na wyjeździe mocno ograli Kotwicę Kołobrzeg.

Wysoka wygrana Gryfa Wejherowo na inaugurację rundy. Wynik spotkania w Kołobrzegu rozpoczął już w 4 minucie Piotr Kołc. I na takim rezultacie zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej - kolejna bramka dla Gryfa, w 54 minucie uzyskana przez Michała Marczaka. Za kolejne dwie minuty - gola dla gryfitów zdobywa ponownie Piotr Kołc. Wynik spotkania prezentował się wówczas niezwykle imponująco: 3:0. Honorową bramkę dla Kotwicy niedługo przed końcem meczy, w 84 minucie zdobył Korneliusz Sochań.

Korneliusz Sochań 84 - Piotr Kołc 4, 56 (k), Michał Marczak 54.

Składy:

Kotwica Kołobrzeg: Szymański – Chouwer, Jagiełło, Witt, Azikiewicz – Lewiński, Sanocki – Biel, Bartlewski, Janeczko – Giel.
Gryf Wejherowo: Ferra – Brzuzy, Mońka, Waceba, Wicki – Marczak, Tomczak, Kamiński, Kołc, Nadolski, Dampc.