Kaszub Cup dla rocznika 2004. Drużyny z powiatu wejherowskiego zajęły wysokie miejsca |ZDJĘCIA

ts
Archiwum GOSRiT Luzino
Osiemnaście zespołów z rocznika 2004 wzięło udział w przedostatniej tej zimy edycji Ogólnopolskiego Turnieju Kaszub Cup. Tym razem na boisku w hali sportowo-widowiskowej w Luzinie rywalizowali 13-latkowie.

Drużyny drogą eliminacji zostały podzielone na grupy mistrzowskie. W tej najbardziej prestiżowej „Liga Mistrzów” zwycięzcą okazał się Jaguar Gdańsk II, który wyprzedził w ostatecznym rozrachunku swoich kolegów z pierwszej drużyny. Na najniższym stopniu podium stanął Stolem Gniewino wyprzedzając zawodników gospodarzy, GOSRiT Kleba Luzino.

Wręczono również nagrody indywidualne. Z 13 bramkami tytuł króla strzelców powędrował do Igora Kucharzewskiego (Concordia Elbląg), najlepszym bramkarzem został Maciej Styn (Stolem Gniewino), a MVP zawodów wybrano Mikołaja Styna (Jaguar Gdańsk).