Komplet punktów Tytanów Wejherowo w meczu z SPR Wybrzeże II Gdańsk

Archiwum NM
Komplet punktów Tytanów Wejherowo w meczu z SPR Wybrzeże II Gdańsk. Do przerwy wejherowscy szczypiorniści prowadzili 16:12.

Fantastycznym wynikiem dla Tytanów Wejherowo zakończył się mecz 15. kolejki II ligi piłki ręcznej. Wejherowscy szczypiorniści w wyjazdowym spotkaniu pokonali SPR Wybrzeże II Gdańsk 32:23 (16:12).

Początek spotkania podopiecznych Pawła Paździochy był rewelacyjny, bo po 8 minutach Tytani prowadzili już 8:1.

- W przerwie trener przypomniał o założeniach i zmotywował do walki na drugą połowę. Tytani cały czas prowadzili różnicą 4-6 bramek aż do 50-54minuty meczu gdzie odskoczyliśmy już na 10 bramek i w tym momencie stało się jasne że nic złego już stać się Nam nie może - czytamy na oficjalnej stronie Tytanów Wejherowo.

Najbliższe spotkanie Tytani Wejherowo rozegrają 1 lutego w hali ZS nr 1 w Wejherowie. O godz. 15 zmierzą się z GKS Żukowo. Obecnie Tytani plasują się na 10 miejscu w 13-to drużynowej tabeli.