Wyniki w kategorii PLASTYKA
Szkoła podstawowa
I m. – Marta Kepke z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
I m. – Agnieszka Stromska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
II m. – Karolina Stanisławska ze Szkoły Podstawowej w Niepoczołowicach
II m. – Justyna Baboszyn ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
III m. – Zuzanna Rychlak ze Szkoły Podstawowej w Częstkowie
III m. – Agnieszka Świątek-Brzezińska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
Wyróżnienia:
Adam Halmański z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Julia Jeka ze Szkoły Podstawowej w Chłapowie
Sandra Noculak ze Szkoły Podstawowej w Sychowie
Bartosz Kwidziński ze Szkoły Podstawowej w Barłominie
Wiktoria Malinowska z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Gimnazjum
I m. – Kornelia Lamenta z Gimnazjum nr 1 w Wejherowie
II m. – Amanda Izwaryn z Gimnazjum nr 4 w Rumi
II m. – Wiktoria Bieszk z Zespołu Szkół w Kielnie
III m. – Agata Grzenkowicz z Gimnazjum nr 4 w Rumi
III m. – Natalia Dobrowolska z Gimnazjum nr 1 w Rumi
Wyróżnienie:
Dominika Bizewska z Salezjańskiego Gimnazjum w Rumi
Martyna Wszeborowska z Gimnazjum nr 1 w Rumi
Julia Riegel z Zespołu Szkół w Kielnie
Szkoły ponadgimnazjalne
I m. – Alicja Went z MDK w Rumi
II m. – Martin Gajewski z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
III m. – Martyna Formella z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
III m. – Kamil Żarnoch z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Wyróżnienie:
Anna Jagielska z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Agata Nagiel z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Aleksandra Tempska z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
W kategorii FOTOGRAFIA
Szkoła podstawowa
I m. – Anna Czyż ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
I m. – Szymon Puzdrowski ze Szkoły Podstawowej w Niepoczołowicach
II m. – Anna Furman ze Szkoły Podstawowej w Niepoczołowicach
II m. – Joanna Miotk ze Szkoły Podstawowej w Niepoczołowicach
III m. – Liwia Torbiak ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi
III m. – Ewelina Rzeszewicz ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi
III m. – Seweryn Formella ze Szkoły Podstawowej w Niepoczołowicach
Wyróżnienia:
Mateusz Baranowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
Karolina Richert ze Szkoły Podstawowej w Barłominie
Bartosz Kwidziński ze Szkoły Podstawowej w Barłominie
Bartosz Styn z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie
Gimnazjum
I m. – Aleksandra Litwin z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych
w Wejherowie
I m. – Karolina Lewczuk z Gimnazjum nr 4 w Rumi
II m. – Filip Mucha z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
II m. – Sara Sulich z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
III m. – Adam Wojciechowski z Zespołu Szkół w Kielnie
III m. – Wiktoria Markiewicz z Gimnazjum nr 4 w Rumi
Wyróżnienie:
Olaf Mróz z Gimnazjum nr 1 w Wejherowie
Magdalena Arendt z Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
Iwona Litwin z Gimnazjum nr 1 w Wejherowie
Paulina Gruba z Gimnazjum nr 4 w Rumi
Dominika Hirsz z Gimnazjum nr 4 w Rumi
Szkoły ponadgimnazjalne
I m. – Helena Rojek z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi
II m. – Laura Słowy z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
III m. – Alicja Szulecka z ZSP nr 4 w Wejherowie
Wyróżnienie:
Tomasz Gierszewski z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
Martyna Plińska z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?