Czwarta porażka z rzędu Gryfa Wejherowo. Żółto-czarni punkty stracili z Wisłą Puławy

archiwum nm
Czwarta porażka z rzędu Gryfa Wejherowo. Żółto-czarni punkty stracili z Wisłą Puławy. Beniaminek z Wejherowa znalazł się punkt nad strefą spadkową.

Podopieczni trenera Tomasza Kotwicy w spotkaniu z Wisłą Puławy chcieli przerwać fatalną passę. Niestety beniaminek z Wejherowa przedłużył serię porażek do czterech spotkań z rzędu. W 8. kolejce II ligi Gryf Wejherowo z drużyną Wisły przegrał 0:2.

Gospodarze na prowadzenie mogli już wyjść w 20 minucie. Ale w tej sytuacji znakomicie zachował się bramkarz wejherowian Filip Wichman, który wybronił sytuację sam na sam. Piłkarze Wisły byli już bardziej skuteczni 8 minut później. Jarosław Niezgoda lobem pokonał golkipera przyjezdnych.

Wiślacy zwycięstwo przypieczętowali w 64 min. Na listę strzelców wpisał się Konrad Nowak zdobywając gola strzałem w środek bramki.

Gospodarze mogli wygrać 3:0, ale w w 62. min. rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Turzyniecki.

Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 - Jarosław Niezgoda (28), 2:0 - Konrad Nowak (64)
Wisła: Sobczak (7 Penkovets) – Litwiniuk, Pielach, Budzyński, Turzyniecki (72 Kanarek) - Głaz, Maksymiuk, Sedlewski, Szczotka - Nowak (82 Olszak), Niezgoda (85 Tetych)
Gryf: Wichman – Kowalski, Kostuch, Szur, Dampc (79 Godula) - Wicon, Sosnowski (7 Czoska (65 Rzepa)), Kołc, Kuzimski, Gicewicz - Wicki