Drużyna Leichoren Lębork została zwycięzcą turnieju piłkarskiego na luzińskim Orliku

TS
Drużyna Leichoren Lębork została zwycięzcą turnieju piłkarskiego na luzińskim Orliku organizowanego przez Adama Olejniczak i Rafała Freitag. W zawodach mogli wystartować chłopcy i dziewczyny z rocznika 1995 i młodsi.

Zwycięzcą okazała się drużyna Leihoren chłopcy którzy na co dzień grają w Pogoni Lębork nie dali żadnych szans pozostałym ekipą. Na drugiej pozycji niespodziewanie uplasowała się drużyna Mechanik z Milwina, którzy w wielkim finale przegrali 3:0. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Robo Team, która w tzw. małym finale pokonała FC Biedronkę również 3:0.

Zawody organizowane zostały w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”