Gryf Wejherowo Polonia Warszawa 0:0

Joanna Kielas
Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo Fot. J. Kielas
Gryf Wejherowo Polonia Warszawa 0:0. Pierwszy w tym sezonie remis zanotowali żółto-czarni, którzy na własnym boisku podjęli byłego mistrza Polski, Polonię warszawa. Przebieg meczu był wyrównany.

Gryf Wejherowo Polonia Warszawa 0:0. Zarówno gospodarze, jak i goście stworzyli sytuacje bramkowe, ale obu drużynom zabrakło szczęścia. W 42 minucie futbolówkę wysoko nad bramką posłał Fabian Pawela z Polonii. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, w doliczonym czasie gry Mariusz Marczak zaatakował bramkę gospodarzy, których przed stratą gola uratowała udana akcja bramkarza.

W drugiej połowie, w doliczonym czasie gry bramkę gryfitów groźnie zaatakował Maciej Wierzbowski, trafiając tuż obok słupka. Po siedmiu meczach tego sezonu wejherowski Gryf plasuje się na 6 miejscu w tabeli z 10 punktami.

Gryf Wejherowo: Leleń – Bednarski, Nadolski, Szur, Dampc, Mońka, Łysiak, Chwastek, Klimczak, Czerwiński, Kołc. Rezerwowi: Ferra, Górski, Wicon, Goerke, Brzuzy, Ciechański, Czychowski

Polonia Warszawa: Prusek – Worach, Bochenek, Marczak, Kosiorowski, Wiśniewski, Kluska, Wojdyga, Pawela, Choroś, Nakrosius. Rezerwowi: Tobjasz, Zapaśnik, Pieczara, Oświęcimka, Kokot, Wierzbowski, Sauczek