Gryf Wejherowo przegrał z Nielbą Wągrowiec 0:2

Tomasz Smuga
W 25. kolejce spotkań III ligi Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 0:2. Oba gole padły w pierwszej połowie.

Wynik meczu w 11. minucie otworzył Tomasz Bzdęga. Prowadzenie na 2:0 gospodarzy podwyższył w 39. min. Marcin Trojanowski.

Gryf Wejherowo znajduje się w grupie walczącej o byt w III lidze. Po rozegraniu 24. spotkań żółto-czarni są w strefie spadkowej. WKS do miejsca gwarantującego utrzymanie traci 5 "oczek". Pozostało jeszcze 10. kolejek, czyli 30. punktów do zdobycia.

W najbliższej serii spotkań żółto-czarni na wyjeździe zmierzą się z Pomorzaninem Toruń. Mecz odbędzie się w sobotę, 1 maja.

90minut.pl

Polacy najaktywniejsi w Europie

Materiał oryginalny: Gryf Wejherowo przegrał z Nielbą Wągrowiec 0:2 - Wejherowo Nasze Miasto