Gryf Wejherowo przegrywa w pierwszym zimowym sparingu z Olimpią Grudziądz

W Cetniewie Gryf Wejherowo uległ Olimpii Grudziądz. Żółto-czarni w swoim pierwszym zimowym meczu kontrolnym przegrali 0:1.

W pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do drugiej części sezonu drugoligowy Gryf Wejherowo uległ pierwszoligowej Olimpii Grudziądz 0:1. Zwycięską bramkę - jak się później okazało - już na początku meczu zdobył Adam Banasiak. Ten sam zawodnik w 20 minucie zmarnował rzut karny.

Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Bramka:
0:1 - Adam Banasiak (8)
Gryf: (1. połowa) Leleń – Brzuzy, Bednarski, zawodnik testowany, Górski – Goerke, Nadolski, Wicon, Wicki, Tomczak – Czychowski
(2. połowa) Ferra – Brzuzy, Kołc, zawodnik testowany, Dampc – Mońka, Czerwiński, Łysiak, Marczak, Klimczak – Ciechański
Olimpia: (1. połowa) Królczyk – Bielawski, Klemenz, Kasperkiewicz, Woźniak – Kurowski, zawodnik testowany, Prusaczyk, Michalik, Banasiak – Angielski
(2. połowa) Wrąbel – Ciechanowski, Žitko, Widz, Malec – Kłus, Smoliński, Wawryszczuk, Kaczmarek – Warchoł, Nildo

W najbliższą sobotę, 21 stycznia, o godzinie 14 Gryf zagra z Orkanem w Rumi.