Klęska Tytanów Wejherowo. Z wiceliderem tabeli GKS Żukowo przegrali aż 11:30 [ZDJĘCIA]

Klęska Tytanów Wejherowo. Z wiceliderem tabeli GKS Żukowo przegrali aż 11:30. To był jak dotychczas najsłabszy mecz wejherowian w tym sezonie.

- Jeżeli zagramy przede wszystkim zespołowo w ataku i będziemy dzielić się piłką, powtarzam zespołowo, to myślę, że mecz jest do wygrania. Ważne jest również aby gra w obronie była odpowiednio poukładana, bez głupich indywidualnych wyskoków - mówi przed tym spotkaniem Robert Wicon, wiceprezes Tytanów Wejherowo.

Niestety, skończyło się tylko na zapowiedziach. Tytani Wejherowo z GKS Żukowo zagrali najsłabszy - jak dotychczas - mecz w tym sezonie. Podopieczni trenera Pawła Paździochy grali bardzo przewidywalnie w ataku, nie mieli pomysłu jak zaskoczyć swoich rywali w ofensywie. Natomiast przeciwnicy w obronę żółto-czerwonych wchodzili jak w masło. W efekcie na przerwę Żukowo schodziło prowadząc aż 13:3. Dodajmy, że w pierwszej części spotkania Tytani na trzy rzuty karne wykorzystali tylko jeden.

Obraz w drugiej połowie się nie zmienił. Z każdą upływającą minutą zespół wejherowian był w coraz większej rozsypce. Ostatecznie Tytani Wejherowo przed własną publicznością w hali ZS nr 1 przegrali z wiceliderem tabeli GKS Żukowo 11:30.

Po 10. kolejkach w II lidze nasi szczypiorniści są na 6. miejscu w tabeli. Następny mecz wejherowianie zagrają na wyjeździe. 5 grudnia zmierzą się z Energetykiem Gryfino.