Kolejna wygrana gryfitów. Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów 3:1

Joanna Kielas
Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo Fot. J. Kielas
Kolejna wygrana gryfitów. Dużym sukcesem zakończył się drugi mecz tego sezonu w wykonaniu wejherowskiego Gryfa. Drużyna z Wejherowa na wyjeździe pokonała Olimpię Zambrów 3:1.

Kolejna wygrana gryfitów. Wszystkie bramki dla żółto-czarnych padły w pierwszej połowie. W 9. minucie pierwszą bramkę dla gryfitów zdobył Adrian Klimczak, 27. Piotr Kołc i w 35. Robert Chwastek. Honorowe trafienie dla Olimpii zaliczył w 63. minucie Patryk Brzeski.

Tu przeczytaj:

Po dwóch wygranych Gryf Wejherowo jest liderem tabeli II ligi! Przypomnijmy, że w pierwszym meczu żółto-czarni pokonali u siebie Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1. Już za tydzień, w sobotę o godzinie 17:00, gryfici podejmą na własnym boisku Kotwicę Kołobrzeg.

Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo 1:3 (0:3)
Bramki: 63′ P.Brzeski – 9′ A.Klimczak, 25′ P.Kołc, 37′ R.Chwastek

Olimpia: (skład wyjściowy) M.Humerski – M.Byszewski, M.Kuczałek, M.Gogol, R,Włodarczyk – J.Bach, P.Broniszewski, B.Osoliński, Ł.Grzybowski, B.Biel – S.Szerszeń

Gryf: (skład wyjściowy) D.Leleń – P.Brzuzy, Ł.Nadolski, P.Szur, M.Dampc – P.Mońka, P.Łysiak, P.Kołc, A.Klimczak – R.Chwastek, D.Ciechański