Paweł Stankiewicz
Karol Czubak, piłkarz Arki Gdynia
Karol Czubak, piłkarz Arki Gdynia Przemysław Świderski
Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z Miedzią Legnica 1:0 w Fortunie 1. Lidze. Mecz nie był wielkim widowiskiem. Żółto-Niebiescy byli zespołem lepszym, stworzyli więcej sytuacji, z których jedną wykorzystał Karol Czubak i wygrali zasłużenie. Sprawdźcie jakie oceny wystawiliśmy piłkarzom Arki Gdynia za wygrany mecz z Miedzią Legnica.

Oceny piłkarzy Arki Gdynia za mecz z Miedzią Legnica, Fortuna 1. Liga, 30.03.2024 r.

Paweł Lenarcik - 5

Nie miał w tym meczu zbyt wiele pracy, bo Miedź nie pokazała w ofensywie nic specjalnego.

Przemysław Stolc - 5

Zagrał poprawnie. Mniej tym razem udzielał się w ofensywie.

Michał Marcjanik - 6

Dobry występ, a piłkarze Miedzi nie mieli pomysłu, żeby przedostać się w pole karne Arki.

Martin Dobrotka - 6

Również zagrał pewnie i wywiązał się ze swoich zadań.

Dawid Gojny - 6

Dawid akurat był aktywny pod bramką rywala. Starał się stwarzać sytuacje kolegom i to po jego podaniu gola powinien strzelić Sidibe. Z drugiej strony popełnił błąd w końcówce meczu, który mógł okazać się kosztowny.

Janusz Gol - 6

Zagrał dobre spotkanie i to Arka dominowała w środku pola.

Sebastian Milewski - 6

Był aktywny. Mógł mieć asystę, ale jego podania nie wykorzystał Czubak.

Kacper Skóra - 5

Występ poprawny i nic więcej. Kacper ostatnio prezentuje się średnio i tak też było w Legnicy. Nie stworzył większego zagrożenia pod bramką Miedzi.

Alassane Sidibe - 5

Zastąpił Adamczyka i próbował być aktywny. Powinien strzelić gola, ale po jego lobie w sytuacji sam na sam z bramkarzem piłka trafiła w poprzeczkę.

Olaf Kobacki - 6

Z pewnością przyzwyczaił do większej aktywności. Trzeba jednak pamiętać, że to po akcji Olafa padł zwycięski gol dla Arki.

Karol Czubak - 6

Zachował się bardzo dobrze w końcówce pierwszej połowy i strzelił gola na wagę trzech punktów. Jednak w drugiej połowie miał dwie świetne okazje i przynajmniej jedną powinien zamienić na bramkę.

Kasjan Lipkowski - bez oceny

Wszedł na nietypową dla niego pozycję, bo ofensywnego pomocnika. Na skrzydło przeszedł, kiedy na boisku pojawił się Adamczyk. Bez oceny, bo grał za krótko.

Michał Borecki - bez oceny

Wywiązał się ze swoich zadań. Bez oceny.

Tornike Gaprindaszwili - bez oceny

Mógł zakończyć mecz z asystą, ale jego bardzo dobrego podania nie wykorzystał Czubak. Bez oceny, bo grał za krótko.

Hubert Adamczyk - bez oceny

Zagrał w końcowych minutach. Niczym się nie wyróżnił. Grał zbyt krótko, żeby go oceniać.