Rozgrywki V ligi grupy Gdańsk I: porażka Wikędu Luzino

Opromieniony zwycięstwem w z rezerwami Gryfa Orlex Wejherowo Wikęd Luzino wyruszył do Kiełpina licząc na kolejny komplet punktów. Spotkanie zaczęło się fatalnie dla Wikędu, kiedy już w 7 minucie gola zdobyli gospodarze. W 23 minucie było już 0:2. Goście się jednak nie poddali i w 40 minucie kontaktowego gola zdobył Krystian Opłatkowski.

W 55 minucie mieliśmy już remis. Grzegorz Semak ( który przyjechał do Kiełpina prosto z meczu z Lechią Gdańsk, trenowanego przez niego zespołu GOSRiT 99) uciszył stadion w Kiełpinie, ale ostatni słowo należało do gospodarzy. Pomski popisał się indywidualną akcją i to Amator mógł cieszyć się ze zwycięstwa 3:2.

Amator Kiełpino-Wikęd Luzino 3:2 (2:1)

Bramki:Dziengielewicz 7’, Dempc 23’, Pomaski 67’ – Opłatkowski40’, Sempak 55’

Amator: Bobrowski – Dawidowski, Ustowski, , Jaworowski, Osewski (45’ Klaman), Żabiński, Płachecki, Dampc, Grembocki (60’ Keliński), Dziengielewicz (70’ Recław) , Pomaski P. (82’ Pomaski M.)

Wikęd: Pranga – Białobrodzki, Politowski, Pliński, Bogucki – Wicon, Kozłowski (60’Mitok), Mienik, Rutkowski (75’Graczyk) – Dąbrowski (46’Semak), Opłatkowski (75’Rompca)