Sukces na Wzgórzu Wolności. Gryf Wejherowo wygrywa z KP Starogard 2:1| ZDJĘCIA

Alicja Choinka
Sobotnie spotkanie na Wzgórzu Wolności zakończyło się sukcesem dla Gryfa Wejherowo. Żółto - czarni pokonali KP Starogard 2:1. Wynik ustanowili dwie bramki zdobyte przez wejherowian już w pierwszej połowie meczu.

Spotkanie Gryfa Wejherowo z KP Starogard na Wzgórzu Wolności zakończyło się sukcesem gospodarzy. Wejherowianie pokonali drużynę ze Starogardu 2:1. Dwie bramki dla Gryfa zdobyli Tomasz Panek oraz Sebastian Kowalski. Obie padły już w pierwszej połowie meczu.

Nastąpiło przełamanie naszej drużyny po kilku porażkach. Odczarowaliśmy ten stadion. Trzecia liga to 22 drużyny, duża rywalizacja, a my jesteśmy na szarym końcu. Mecz był z dobrą drużyną z dobrym trenerem, którzy także chcą utrzymać w lidze

– mówi Grzegorz Niciński, trener Gryfa Wejherowo.

Przełamaliśmy się dzięki solidnej walce całej drużyny. Jeden zawodnik biegał za drugiego i w momentach kiedy nie byliśmy drużyną dyktującą warunki zagraliśmy naprawdę konsekwentnie, mądrze i ofiarnie. To dało nam 3 punkty w tym meczu. Emocje do samego końca – każda z drużyn chciała ten mecz wygrać. Myślę, że ci, którzy dzisiaj przyszli na mecz zobaczyli dobry poziom trzeciej ligi