Tenisowe mistrzostwa Wejherowa

Joanna Kielas
Tenisowe mistrzostwa Wejherowa Fot. materiały prasowe
Tenisowe mistrzostwa Wejherowa. Na Wejherowskich Kortach Tenisowych rozegrano Tenisowe Mistrzostwa Wejherowa pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

Tenisowe mistrzostwa Wejherowa. W turnieju w grach pojedynczych i podwójnych wzięło udział łącznie 50 zawodników. W finale gry pojedynczej OPEN Jarosław Dziekoński pokonał Rafała Trojana 5/7, 7/6, 10/6. Miejsca trzecie zajęli: Andrzej Milewczyk i Piotr Smagowski. W kategorii 55+ pierwsze miejsce zajął Mirosław Brusiło, drugie - Andrzej Hincke, trzecie – Dariusz Olszewski, a czwarte – Marek Trojan.

W finale gry podwójnej Damian Dąbrowski i Rafał Trojan pokonali Jarosława Dziekońskiego i Marcina Kennera 6/1, 6/3. Miejsca trzecie zajęli: Mirosław Brusiło-Mirosław Podgórski oraz Janusz Siudak - Andrzej Milewczyk. Organizatorem mistrzostw był Lech Bieńkowski – Wejherowskie Korty Tenisowe przy współudziale Urzędu Miejskiego w Wejherowie.