Tytani Wejherowo przegrali z liderem tabeli Stal Gorzów Wielkopolski

Tytani Wejherowo przegrali z liderem tabeli Stal Gorzów Wielkopolski. Wejherowianie w wyjazdowym spotkaniu grali w osłabieniu.

Mimo absencji kilku podstawowych zawodników Tytani Wejherowo nie poddali się i z liderem tabeli Stal Gorzów Wielkopolski walczyli jak równy z równym. Na przerwę szczypiorniści schodzili z wynikiem remisowym 15:15.

W drugiej połowie minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Stali i ostatecznie wygrali 34:32.

Tytani zajmują piąte miejsce w tabeli II ligi. Najbliższe spotkanie wejherowianie zagrają 30 stycznia u siebie z Wybrzeżem II Gdańsk.