Tytani Wejherowo przegrali z Samborem Tczew 25:28 [zdjęcia]

Po wyrównanym meczu Tytani Wejherowo przegrali przed własną publicznością z Samborem Tczew 25:28. Do przerwy było 15:15

Po zwycięstwie w pierwszym meczu trwającego sezonu w II lidze nad MOSiR Kętrzyn szczypiornistom Tytanów Wejherowo przyszło się zmierzyć przed własną publicznością z Samborem Tczew. Już początek drugoligowego spotkania, rozegranego w hali sportowej SP nr 6 w Wejherowie, pokazywał, że rywalizacja będzie wyrównana. Tytani i Sambor grali bramka za bramkę. Szczypiorniści na przerwę schodzili z wynikiem remisowym 15:15.

W drugiej połowie minimalnie lepsi okazali się gospodarze, którzy ostatecznie cały mecz wygrali stosunkiem 28:25.